Automatic punching machines

Euromac, sac metal işleme sektöründe üretim süreçlerini optimize etmeyi amaçlayan ürünlerin ve teknolojik çözümlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Sorting Cell, tüm Euromac zımbalama makinelerine entegre edilebilen tam otomatik bir yükleme ve boşaltma sistemidir.

Load&Unload Automatic System


Eşsiz, Kompakt ve Sağlam bir tasarıma sahip olan Euromac Otomatik Yükleme/Boşaltma Sistemi, tüm Euromac makinelerine uyar ve müşteri sahasındaki kurulumun hızlı ve kolay olması için tamamen monte edilmiş halde sevk edilebilir.


Sorting Cell STANDARD


Bu sistem sac işleme makinelerinin otomasyon sürecini tamamlar. Ayırma Hücresi sayesinde Euromac Delme Makinesi, işleme ve depolama sürelerini optimize eden eksiksiz, otomatik bir iş istasyonu haline gelir. • Üretkenliği hızlandırır. • Mikro bağlantılara ve ikincil işlemlere olan ihtiyacı ortadan kaldırır • Parçalar tamamlanır ve paletlenir, sonraki işlemlere hazır hale getirilir İş parçası tanıma için görüntüleme sistemi. 3 Euro palet boşaltma kapasitesi. Yerden tasarruf etmek için iş parçasını döndürme imkanı. Euromac FX Bend Cell otomatik bükme makinesine bağlama imkanı.


Sorting Cell Max


3000×1500 mm'ye kadar sac yükleme kapasitesi. Yüksek kapasiteli robot sayesinde, iş parçaları herhangi bir mikro bağlantıya gerek kalmadan doğrudan tablaya yüklenir ve bitmiş iş parçası otomatik olarak palet üzerine istiflenir. Ray uzantılı modüllere genişletilebilen 11 adete kadar Euro palet için paletleme sistemi kullanılarak otomatik yükleme ve boşaltma . Daha iyi alan optimizasyonu için iş parçası dönüşü. Büyük esneklik ve çoklu konfigürasyonlar. Euromac FX Bend Cell otomatik pres frenine bağlanabilir .


Automatic punching, forming, marking, ribbing and bending line.


Otomatik delme, biçimlendirme, markalama, nervür ve bükme hattı. Euromac Otomatik Delme ve Abkant Pres Hattı tamamen yapılandırılabilir. Gösterilen örnek, özellikle üretim ve lojistik gereksinimlerini bize açıklayan bir şirket için ortaklaşa geliştirilen bir projenin sonucudur. Büyük esnekliğe ve çoklu konfigürasyonlara sahip bir çözüm sağladık.